Święta Bożego Narodzenia ![]()
![]()
to wyjątkowy i magiczny czas, pełen radości i rodzinnych spotkań. O tę świąteczną atmosferę w przedszkolu zadbaływ tym roku dzieci z grupy „Uszatki”, które zaprezentowały przygotowywane od kilku tygodni „Jasełka bożonarodzeniowe”. ![]()
![]()
Podczas występu przedszkolaki przedstawiły swoją opowieść o narodzinach Jezusa, oprawioną wieloma kolędami i pastorałkami. Piękna scenografia nawiązująca do Betlejem oraz stroje przedszkolaków były idealnym dopełnieniem całego przedstawienia. Mali artyści z dużym przejęciem i zaangażowaniem wiernie odtwarzali swoje role, prezentowali umiejętności recytatorskie i wokalne. Na koniec przedstawienia dzieci z kołka nauki gry na dzwonkach „Mali muzykanci” zaprezentowały kolędy.Był to również doskonały moment, aby podsumować kończący się rok i podziękować za współpracę i zaangażowanie w życie naszego przedszkola. Wszystko to sprawiło, że w przedszkolu zapanował uroczysty i nastrojowy klimat.












