Zgodnie z tradycją świąt Bożego Narodzenia 24 grudnia zasiadamy z rodziną do Wigilii. Nasze przedszkole to również jedna wielka rodzina, dlatego w czwartek, 18 grudnia po przedstawieniu jasełkowym odbył się uroczysty wigilijny obiad. Wydarzenie rozpoczęło wzajemne składanie życzeń a w radosny i ciepły nastój wprowadziła nas melodia kolęd. ![]()
![]()
![]()














