Dzieci z grupy „Uszatki”,
udały się do Środowiskowego Domu Samopomocy w Trzemesznie, aby zaprezentować wszystkim uczestnikom jasełka.![]()
![]()
Miła atmosfera, świąteczny nastrój oraz zachwyt występem dzieci towarzyszyły wszystkim, którzy mieli okazję obejrzeć świąteczne przedstawienie. Ten dzień pozwolił każdemu doświadczyć magii świąt, pełnej ciepła, radości i bliskości. Dzieci wraz ze świątecznymi życzeniami podarowały słodki upominek przygotowany przez Rodziców
z grupy „Uszatki”.![]()








