Dzisiaj dzieci z grup ,,Koguciki” oraz ,,Uszatki” pierwszy raz korzystaly na zajęciach z ekranu interaktywnego
Zajęcia z ekranem w przedszkolu to nowoczesna forma nauki przez zabawę, angażująca dzieci poprzez interaktywne quizy, puzzle, labirynty oraz ćwiczenia grafomotoryczne. Wzbogacają one zajęcia dydaktyczne, rozwijając spostrzegawczość, pamięć, słuch muzyczny oraz umiejętności logicznego myślenia. ![]()
![]()
![]()


















