W ramach akcji ,, Cała Polska czyta dzieciom” odwiedziła nas absolwentka naszego przedszkola. Przeczytała dzieciom z grupy ,,Króliczki ” dwie krótkie książeczki. Serdecznie dziękujemy za spędzony z nami czas.



W ramach akcji ,, Cała Polska czyta dzieciom” odwiedziła nas absolwentka naszego przedszkola. Przeczytała dzieciom z grupy ,,Króliczki ” dwie krótkie książeczki. Serdecznie dziękujemy za spędzony z nami czas.


