Z okazji dnia Babci i Dziadka przedszkolaki z grupy ,,Koguciki” przygotowały przedstawienie w formie muzyczno- słownych wystąpień ![]()
![]()
W przepięknej scenografii przedszkolaki recytowały wiersze przeplatane wzruszającym śpiewem. Mali artyści z przejęciem prezentowali swoje umiejętności. Oczywiście nie zabrakło też własnoręcznie zrobionych upominków, które dzieci wręczyły swoim ukochanym Babciom i Dziadkom ![]()
Życzymy wszystkim Babciom i Dziadkom dużo miłości od Swoich wnuków, radości, zdrowia i wszelkiej pomyślności na każdy dzień!!!











