Doświadczenia ze śniegiem i wodą w grupie ,,Koguciki” ![]()
Dzieci miały okazje zobaczyć co pływa, a co tonie. Celem zajęć było rozwijanie ciekawości i logicznego myślenia, kształtowanie umiejętności obserwacji i wyciągania wniosków .








Doświadczenia ze śniegiem i wodą w grupie ,,Koguciki” ![]()
Dzieci miały okazje zobaczyć co pływa, a co tonie. Celem zajęć było rozwijanie ciekawości i logicznego myślenia, kształtowanie umiejętności obserwacji i wyciągania wniosków .







