Liczna gromadka przedszkolaków z grupy ,,Króliczki” i ,,Kruczki ” wraz z opiekunami przybyła do Urzędu Gminy, Domu Kultury Biblioteki Publicznej w Trzemesznie w celu złożenia życzeń świątecznych. ![]()
![]()
Dzieci przekazały pracownikom pięknie wykonane kartki z życzeniami świątecznymi.![]()
![]()
Radosną atmosferę oraz świąteczny nastrój obudziły we wszystkich wspólnie zaśpiewane kolędy oraz wzajemne życzenia. Dzieciaki w zamian otrzymały słodkie upominki, które zostały przyjęte z szerokimi uśmiechami.![]()
![]()
![]()
![]()
![]()







