TEATRZYK KUKIEŁKOWY

„O tradycjach słów kilka”.🎅🎄🌟 Dorośli…dzieciom❤️Z okazji zbliżających się świąt, jak co roku w naszym przedszkolu odbyło się przedstawienie kukiełkowe w wykonaniu nauczycieli.Radość i zadowolenie dzieci wyraźnie wskazywały na to, że nasze przedstawienie bardzo się wszystkim podobało. ❤️❤️❤️