„O tradycjach słów kilka”.![]()
![]()
Dorośli…dzieciom
Z okazji zbliżających się świąt, jak co roku w naszym przedszkolu odbyło się przedstawienie kukiełkowe w wykonaniu nauczycieli.Radość i zadowolenie dzieci wyraźnie wskazywały na to, że nasze przedstawienie bardzo się wszystkim podobało. ![]()
![]()
![]()











