WYCIECZKA DO KINA

Dzieci z grup „Kruczki”, „Króliczki ” i „Uszatki” wybrały się na wycieczkę do kina „Helios” w Gnieźnie. Starszaki oglądały świąteczną bajkę pt: „Powrót Świętego Mikołaja”.