UBIERAMY CHOINKĘ…

Dziś od rana w grupie ,,Króliczki ” nastrój oczekiwania i ekscytacji. Ubieramy choinkę! Wszyscy zgodnie współpracowali, podawali sobie ozdoby, doradzali gdzie co zawiesić. Panował prawdziwy, świąteczny nastrój. Dzięki tej współpracy w naszej sali poczuliśmy magię Świąt.