ZAJĘCIA SPORTOWE Z UCZNIAMI Z ZSP NR1

Dziś dzieci z grupy Koguciki uczestniczyły w zajęciach sportowych prowadzonych przez Panią Justynę Bąk. Przedszkolaki chętnie brały udział w zabawach ruchowych i ćwiczeniach. Towarzyszyły im przy tym starsze koleżanki z klasy VI 🙂Spotkanie było bardzo ciekawe, pełne atrakcji i zabawy! Bardzo dziękujemy Pani Justynie za super zajęcia 🙂