„Pierwszy śnieg”. Korzystając z uroków zimy przedszkolaki z grup „Uszatki„ i „Króliczki” bawiły się na śniegu w naszym przedszkolnym ogrodzie. Dzieci oddały się zimowemu szaleństwu, lepiąc śnieżne budowle, rzucając śnieżkami. Dzieci uwielbiają zabawy na świeżym powietrzu, była to dla nich świetna rozrywka. Było wesoło i radośnie. Z uśmiechami na twarzach wróciliśmy do przedszkola na ciepły obiad.

















