ZAJĘCIA SPORTOWE W ZSP NR 1

„Uszatki” na zajęciach sportowych w Szkole. Dzieci wzięły udział w różnych konkurencjach sportowych, które pozwoliły przedszkolakom zrealizować marzenia o ciekawych zadaniach ruchowych oraz wspaniałej zabawie na sali gimnastycznej. Przedszkolni sportowcy ćwiczyli i bawili się wspólnie z klasą VI pod hasłem „Jestem zwycięzcą”. Zabawy i ćwiczenia sportowe zostały przygotowane przez p. Justynę Bąk, nauczyciela wychowania fizycznego. Przedszkolaki pod okiem p. Justyny z ogromnym entuzjazmem oraz zapałem przystępowały do zabawy i swobodnego ruchu. Korzystały z przygotowanych dla nich atrakcji sportowych i zabaw. Doświadczały mnóstwa radości z wykonywanego ruchu oraz czerpały satysfakcję z pokonywania przeszkód oraz podejmowanych wyzwań. Serdecznie dziękujemy p. Justynie Bąk za świetną zabawę.