Kadra Pedagogiczna

Pracownicy pedagogiczni:

Dyrektor – Lucyna Korzycka

Nasze panie wychowawczynie okazują dzieciom dużo ciepła, tworzą serdeczną atmosferę pełną akceptacji i zrozumienia.

Towarzyszą dzieciom w ich rozwoju poprzez:

  1. Podmiotowe i twórcze traktowanie,
  2. Wspieranie w zdobywaniu wiedzy i umiejętności podczas różnorodnych zajęć i działań,
  3. Wzbudzanie zainteresowania otaczającym światem,
  4. Rozwijanie i wspieranie indywidualnych zainteresowań i zdolności dzieci,
  5. Stwarzanie możliwości do nauki zachowań społecznych,
  6. Przygotowywanie do dalszej edukacji,
  7. Rozwijanie samodzielności dzieci,
  8. Stały kontakt z rodzicami.

Nasi nauczyciele posiadają:

  1. Wykształcenie pedagogiczne,
  2. Doświadczenie w pracy z dziećmi,
  3. Potencjał pedagogiczny,
  4. Różnorodne talenty.

Ponadto dbają o jakość pracy, doskonalenie zawodowe, umiejętnie inicjują kontakty ze środowiskiem.

Nasze Panie to:

– Monika Antas – nauczyciel przedszkola

– Mirosława Błaszczyk – nauczyciel przedszkola

– Grażyna Durska – nauczyciel przedszkola

– Renata Gola – nauczyciel przedszkola

– Kamila Kachniarz – nauczyciel przedszkola

– Wiesława Kowalewska – nauczyciel przedszkola

– Justyna Kubalewska – nauczyciel przedszkola, nauczyciel terapeuta

– Katarzyna Lange – nauczyciel przedszkola, nauczyciel terapeuta

– Magdalena Luzar – nauczyciel przedszkola

– Aneta Maj-Jędrzejewska – nauczyciel przedszkola

– Angelika Mroczkowska – nauczyciel przedszkola, logopeda

– Ewa Popowska – nauczyciel przedszkola

– Ewelina Stablewska – nauczyciel przedszkola

– Małgorzata Winiarska – nauczyciel przedszkola

– Marta Wieczorek – nauczyciel przedszkola

– Kamila Horbińska – nauczyciel przedszkola

– Agnieszka Bartecka – nauczyciel przedszkola

– Roksana Trzcińska – nauczyciel przedszkola

– Eliza Starczewska – nauczyciel przedszkola

– Natalia Nosek – nauczyciel angielskiego

– Lidia Krerowicz – nauczyciel religii

Pracownicy niepedagogiczni:

Pracownicy administracyjni:

– Agnieszka Liberkowska – intendent

– Justyna Kubalewska – sekretarka

 

Kucharki i pomoc kuchenna:

– Danuta Wiśniewska – kucharka

– Marlena Świątek – pomoc kuchenna

– Beata Zielińska – pomoc kuchenna

– Weronika Pollak-Giza – pomoc kuchenna

 

Woźne oddziałowe i konserwator:

– Małgorzata Bielaś – woźna oddziałowa

– Izabela Dłutkowska – woźna oddziałowa

– Martyna Laskowska – woźna oddziałowa

– Bogda Nowak – pomoc nauczyciela

– Agnieszka Paczkowska – woźna oddziałowa

– Danuta Simoni – woźna oddziałowa

– Agnieszka Siwa – woźna oddziałowa

– Katarzyna Starosta – woźna oddziałowa

– Bogumiła Zamiara – woźna oddziałowa

– Halina Iwińska – woźna oddziałowa

– Agnieszka Czajka – woźna oddziałowa

– Lidia Hanczewska – woźna oddziałowa

– Jacek Kurant – konserwator