Zagraj u Uszatka

Wczoraj tj. 27.04.2018r. po raz kolejny spotkaliśmy się w gronie miłośników gier planszowych. Tego dnia przybyli najbardziej wytrwali zawodnicy. Były nimi animatorki gier p. Podedworna, p. Pawełczak i      p. Dziekańska z dziećmi. Panie weszły do sali z PREZENTEM. Pani Danuta Pawełczak podarowała na rzecz przedszkola „firmowe koszulki” zakupione przez Radę Rodziców. To właśnie wczoraj zostały oficjalne wręczone. Należy podkreślić, że koszulki zostały zaprojektowane na okoliczność innowacji pedagogicznej pod hasłem „Zagraj u Uszatka” i w całości zostały sfinansowane przez Radę Rodziców. Bardzo Państwu DZIĘKUJEMY.

Gdy koszulki zostały rozdane, przymierzone i sfotografowane, uczestnicy przeszli do wspólnego grania. Ponieważ nikt inny nie przybył na wspólne RODZINNE granie w gry planszowe, nasze animatorki postanowiły poznać zasady nowych gier m.in Brainbox – bajki, speed cubs, Uno, malarz oraz zrób hamburgera. Było przy tym mnóstwo zabawy i zdrowej rywalizacji.

Bardzo dziękuję naszym animatorkom gier za znalezienie w tak piękne popołudnie trochę wolnego czasu.

Już teraz zapraszamy na kolejne comiesięczne spotkania przy grach planszowych pod hasłem „Zagraj u Uszatka”, które odbędzie się 25.05.2018r.